O nas

O klubie Frajda

Skąd wzięła się
Frajda?

Z pasji do sportu, a dokładniej ze sportowych tradycji rodzinnych. Klub założyła i prowadzi Ewa – najstarsza córka z trojga dzieci Antoniego Zajkowskiego – pierwszego polskiego olimpijczyka w judo (srebro w Monachium’72; sylwetka TU) i wieloletniego trenera AZS AWF Warszawa oraz Anny Zajkowskiej – z zawodu nauczycielki wychowania fizycznego.

Już we wczesnym dzieciństwie Ewa i dwójka jej braci dobrze poznała większość COS’ów* w Polsce. Nikt z rodzeństwa nie uniknął też trenowania przynajmniej jednej dyscypliny sportu:

Ewa (trenowała pływanie i tenis) założyła i prowadzi Frajda Tenis Club,
Adam z sukcesami trenował judo i chociaż zawodowo obecnie jest czynnym radcą prawnym, prowadzi czasem w klubie zajęcia z Funny Judo,
Wojtek (trenował judo i gimnastykę sportową) prowadzi wraz z żoną Grażyną (zapaśniczka i judoczka) OKAMI JUDO i sklep internetowy z trampolinami Oboje skończyli też warszawską Akademię Wychowania Fizycznego.

W związku z powyższym w Frajda to nietypowe połączenie różnych dyscyplin sportu. Znajdziesz nie tylko miejsce do gry w tenisa, ale profesjonalne tatami do sportów walki. Dlatego najmłodsi mają do wyboru nie tylko zajęcia z Mini Tenisa, ale popularne Funny Judo. Tak więc, jak śpiewał Franek Kimono**: chcesz być lepszy w „dżudzie”, trenuj z najlepszymi w Łomiankach.

Tenis pod okiem
eksperta

Im lepiej opanujesz podstawy, tym szybciej będziesz rozwijać się w danej dyscyplinie. Najlepiej pierwsze kroki stawiać pod okiem profesjonalnego trenera. Naszą kadrę cechuje duża wiedza i doświadczenie – skorzystaj z niego i zapisz się na indywidualne zajęcia.

Czytaj więcej, aby poznać profile sylwetek naszych trenerów.

Masz pytania?

Siedziba:
ul. Jeziorna 1A
05-092 Łomianki

Tel: +(48) 668 247 451
E-mail: biuro@tenislomianki.pl
www.tenislomianki.pl